cover

The Era: Spirit Of Knitwear

Kolekcia The Era: Spirit of Knitwear hľadá korene tak, že ich mení na hrdú budúcnosť. Našim hlavným trendom je INDIVIDUALITA. Svoj vlastný názor. Sebavedomie. Zamerali sme sa na hravé, viacúčelové kúsky, ktoré umožňujú rôzne spôsoby nosenia jedného kúsku oblečenia. Rozhodujete Vy, lebo to tak chcete.

web

Vyfarbite sa!

Vyfarbite sa tak, ako sa vám páči – každý model z letnej kolekcie je unikát, keďže si ho môžete sami pomaľovať priloženými farbami, alebo to jednoducho necháte na nás a vyberiete si už vopred namaľované modely – rozhodli sme sa pre neónové, fluorescentné farby, takže keď sa zhasne…

kolekcie2

Woman’s Strategy

Kolekcia Woman´s Strategy si vytvára vlastný svet. Odznaky, brošne, spony, a iné doplnky sú neodmysliteľnou súčasťou modelov, a vytvárajú tak nové prvky s neočakávaným využitím.

kolekcie3

Olympijská kolekcia

Dana Kleinert bola dizajnérkou oficiálnej kolekcie pre Slovenský reprezentačný tím na Zimných olympijských hrách 2010 vo Vancouveri.

kolekcie

Play Again!

Hravosť v modeloch, prípadne doplnkoch a ich kombináciách je tu kľúčová. Hráme sa však viac a tento krát nielen s odevmi, ale aj naozajstnými hračkami, ktoré sú – respektíve môžu byť – súčasťou modelov.