Vianočný týždeň v Dana Kleinert Design studiu!

Dana Kleinert Design shop v spolupráci s kníhkupectvom Artbooks Vás srdečne pozývajú na Vianočný týždeň na Panskej 17!

Máme pre Vás pripravených množstvo zaujímavých akcií a darčekov a úplne nové produkty, ktoré ste u nás ešte nemali možnosť vidieť! Design shop sa na týždeň zmení a ponúkne Vám nielen úplety z dielne Dany Kleinert, ale aj zaujímave knižky o umení či móde. Poprii prezeraní, čítaní či diskutovaní si budete môcť vychutnať skvelé ríbezľové vínka z Devína, ochutnať ríbezľový likér či odtrhnúť si z pravého medového plástu.

Ku každému nákupu máme pre Vás pripravený darček vo forme tekutého pracieho gélu Dreft, ktorý je na naše úplety ako stvorený. Pri nákupe nad 50€ od nás dostanete tričko s displayom v hodnote 64,90€ podľa vlastného výberu!

Každý zákazník takisto dostane svoju vlastnú zákaznícku kartu, ktorá Vám prináša mnohé výhody a súčasne sa stanete členom Dana Kleinert klubu. Členovia budú vždy vopred informovaní o pripravovaných zľavách, akciách a pozvaní na všetky naše eventy.

Stačí prísť, zaregistrovať sa, a v pondelok 12.12 vyžrebujeme možno práve vás! Hráme o skvelú knihu “…Izmy: ako rozumieť móde” (kuk www.artbooks.sk ) a dva perfektné diáre značky MOLESKINE na rok 2012. Ceny venovalo štýlové kníhkupectvo ARTBOOKS, tešíme sa na Vašu návštevu! :)

Dana Kleinert tím Vám vždy rád poradí pri výbere akéhokoľvek modelu, či darčeku pre Vašich blízkych a priateľov.

Tešíme sa na Vás!